Дистрибьюция

Our Story
EVA – це зручне розташування торгівельних точок, уважний персонал та доступні ціни. Вперше магазини формату дрогері з’явилися в 70-х роках у Європі. Активно завойовувати український ринок у напрямку дрогері-рітейлу мережа магазинів EVA почала у 2002, однією з перших в Україні. Сьогодні EVA входить у трійку лідерів мереж формату дрогері національного ринку. В компанії більше 3000 співробітників. Кількість магазинів лінії EVA збільшується щомісяця. Станом на січень 2015 року мережа EVA нараховує 256 магазинів.

Our Story
Watsons – найбільша роздрібна мережа торгівлі товарами для краси та здоров’я в Азії. Наразі мережа керує більш ніж 4500 магазинами і 1000 аптеками на 10 ринках Азії і Європи, включаючи КНР (Мейнленд, Гонконг, Тайвань і Макау), Сінгапур, Таїланд, Малайзію, Філіппіни, Корею, Індонезію, а також Турцію і Україну. З 2009 року Watsons визнається мережею аптек №1 в Азії*. На території Європи Watsons є лідером серед мереж, які спеціалізуються на торгівлі товарами для краси та здоров’я.

Our Story

ТМ “КОСМО” – національна мережа магазинів краси та здоров’я. Заснована у 2000 році ТОВ “СУМАТРА-ЛТД”.

Сьогодні понад 1 000 000 українців є постійними клієнтами торгової мережі “КОСМО”, географія присутності якої поширюється на 27 міст у 12 областях України.
kosmo.ua